Okna PCV Łowicz

Zadzwoń: 111-222-333 lub Napisz: mail@mail.pl

okna łowicz baner

Opłacalne Okna w Łowiczu

Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w sprzedaży i montażu stolarki okiennej. W naszej ofercie znajdziesz wyselekcjonowane, energooszczędne produkty czołowych producentów w atrakcyjnych cenach

Zobacz katalog

Wyróżnia nas szybka realizacja zleceń od pierwszego kontaktu po montaż gotowych okien.

Doświadczona ekipa dokona pomiaru i błyskawicznego montażu u klienta.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i tworzymy rozwiązania skrojone na miarę.

Wymiana Okien w Łowiczu i okolicach

Decydując się na inwestycję w nowe okna dla swojego domu najlepiej wybrać firmę lokalną, doświadczoną, posiadającą szeroką gamę produktów i profesjonalną ekipę monterów, która poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

Oferujemy produkty na najwyższym światowym poziomie, stworzone przy  wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań czołowych producentów. Posiadamy w sprzedaży okna, które nie tylko doskonale się prezentują, ale też stanowią idealną barierę akustyczną oraz termiczną.

1. Działamy głównie lokalnie i doskonale znamy rynek oraz jego miejscową specyfikę i bolączki. Dzięki temu terminy realizacji są krótsze, ceny dostosowane do zasobności portfela regionu a proponowane Okna PCV Łowicz są dobierane z myślą o lokalnych niuansach klimatycznych.
2. Posiadamy bogate doświadczenie zarówno w doborze odpowiednich produktów, montażu u klienta, jak również w kwestii akcesoriow, regulacji i innych dobniejszych elementów.
3. Szeroka baza Okien w naszej ofercie jest ważnym elementem przy składaniu zamówienia. Nasze Okna różnią się nie tylko ceną, ale również parametrami, które nie w każdym przypadku mają rację bytu. Im większa oferta tym dokładniej dobrane okna możemy wybrać.
4. Odpowiednie zamontowanie okien to jeden z kluczowych czynników determinujących ich pracę przez lata. Profesjonalna, wyspecjalizowana i doświadczona ekipa monterska to pewność, że nowe okna nie tylko będą spójne z budynkiem, ale także gwarancja montażu zgodnego ze sztuką budowlaną.

a) Podstawą dobrego działania nowych okien jest ich prawidłowe połączenie ze ścianą budynku. Jeśli proces ten zostanie wykonany źle to szybko mogą powstawać i kumulować się uszkodzenia okna i budynku (choć pewnie z początku zupełnie niewidoczne). Na połączenie okna PCV ze ścianą duży wpływ mają takie czynniki zewnętrzne jak napór wiatru (parcie i ssanie), naprężenia od zmieniających się temperatur, mechaniczne naprężenia wynikające ze zwykłej eksploatacji. Przy słabym zespoleniu mogą wystąpić rozszczelnienia, w które wnika wilgoć, woda opadowa itd.
b) Aby połączenie ze ścianą było trwałe nie może przypominać łatania dziur, całość musi być szczelna. Używa się w tym wypadku izolacji termicznej i uszczednia dodatkowo od strony zewnętrznej i wewnętrznej materiałami zapobiegającymi przed niepożądaną penetracją złączeń przez wodę i wilgoć.
c) Szacuje się, że nawet 90% reklamacji w przypadku stolarki okiennej jest spowodowana złym montażem okien. Nieprawidłowy montaż to wysokie ryzyko uszkodzenia nie tylko budynku, okien i ośnieżnic, ale również zaprzepaszczenie wszystkich dodatkowych funkcji jakie miały spełniać nowe okna czyli np. izolacji przed hałasem i energooszczędność.

Oto najczęstsze błędy przy montażu okien:

1. Stosowanie zbyt sztywnych pianek poliuretanowych lub ich niedbałe stosowanie.
2. Brak zabezpieczenia przed wilgocią wewnętrzną i wodą opadową z zewnątrz.
3. Brak lub niedostateczną ilość kotew lub dybli łączących mechanicznie okno z murem.
4. Brak listew progowych.
5. Montaż okien bez klocków podporowych.
6. Stosowanie niewłaściwych zamienników łączników systemowych.
7. Błędy wymiarowania powodujące zbyt duże lub za małe luzy dylatacyjne.
8. Zapchane lub niedrożne otwory odwodnienia.

Oczywiście przy tym wszystkim należy pamiętać, że każdy przypadek jest inny i może wymagać pewnych modyfikacji. Zachęcamy do kontaktu - podpowiemy najlepsze rozwiązania i profesjonalnie zajmiemy się wymianą państwa okien.

O firmie okna łowicz

O Naszej Firmie

Nazwa firmy to firma usługowa prężnie działająca od lat w branży stolarki okiennej w Łowiczu i okolicach. Od zawsze starannie dobieraliśmy swoich partnerów biznesowych, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad jakością naszych produktów i poziomem ich montażu u klienta, dzięki czemu zyskaliśmy renomę budowaną zadowoleniem klientów! Każde zlecenie jest dla nas ważne, dlatego traktujemy je indywidualnie.

Jan Kowalski (www.firma.pl)

Zobacz Katalog (Kliknij Tutaj)

ul. Kolorowa 13, Łowicz

Email: mail@mail.pl
Telefon: 111-222-333

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania.

Pracujemy w godz. 8.00 — 16.00 (Pon-Pt)